Mohr - Konvolut 2 prací - Schönbrunn a Ralzenstadtl

Akvarely, oba 7x10 cm. Signovány vpravo dole Mohr. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

90537. Konvolut 2 prací - Schönbrunn a Ralzenstadtl
Dražba ukončena:26.02.2023 21:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč