Míšeň - Talíř s dekorem javorového listu

Porcelán, průměr 22 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Míšeň
106517. Talíř s dekorem javorového listu
Dražba ukončena:03.12.2023 21:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč