Mirovský - Lesní dostaveníčko

Akvarel, 25x18 cm. Signováno vpravo dole Mirovský. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

74974. Lesní dostaveníčko
Dražba ukončena:27.03.2022 21:08:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč