Miloslav Stloukal

61643. Luka u Olomouce

popis: Olej na plátně, 35x100 cm. Signováno vpravo dole Stloukal M. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:50:56

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč