Olej na plátně, 86x65 cm. Signováno vpravo dole Malina 30. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 86 cm
o autorovi: 1904 - 1991
Malíř, grafik. Studoval na UMPRUM u J. Schussera a V. H. Brunnera a na AVU u M. Švabinského. Působil jako učitel ve škole SVU Mánes a jako odborný asistent v oboru monumentální malby na VŠUP v Praze. Věnoval se malbě, grafice i kresbě. Maloval krajinu, ženské akty, zátiší a monumentální kompozice. Vystavoval s SVU Mánes.