Olej na plátně, 90x115 cm. Signováno vlevo dole M. Čech 1995. Olištováno. Jedna lišta schází.
Nejdelší strana: 117 cm
o autorovi: 1945
Malíř. Vyučil se malířem pokojů, posléze vystudoval VŠUP v ateliéru užité malby v architektuře u L. Vacka. Pracoval jako výtvarník propagace v Plzni. Je autorem skleněné mozaiky v budově Západočeské univerzity v Plzni.