Miloš Kesl - Podzim na Sázavě

Olej na sololitu, 70x95 cm, signováno vpravo dole M. Kesl, nerámováno.

o autorovi: 1901 – 1992
Malíř, grafik, pedagog. Studoval ve speciálce všeobecného školního kreslení UMPRUM v Praze a v grafické speciálce V. H. Brunnera. V dalších letech studoval speciálku pro textilie a ornamentální kreslení u prof. Beneše, zároveň také FF UK a ČVUT v Praze. Jako středoškolský profesor působil na školách v Čechách, na Moravě i na Slovensku. Od r. 1945 byl profesorem na Státní grafické škole v Praze.

13906. Podzim na Sázavě
Dražba ukončena:26.10.2017 21:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.10.2017 18:42:13 1050
500 Kč 05.10.2017 7:40:18 2216