Michal Sopko - Bratislava

Akvarel, 33x48 cm. Signováno vpravo dole Sopko. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

38204. Bratislava
Dražba ukončena:28.11.2019 20:57:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč