Michael Ruppe - Z jihu

Kombinovaná technika, 48x65 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1863 – 1951
Rakouský malíř.

69975. Z jihu
Dražba ukončena:15.12.2021 22:22:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč