Michael Florian - Třešť Franze Kafky

Linoryt, 5x 18x24 cm. Signovány Florian. V původních deskách.

Stav: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1911 – 1984
Grafik, syn Josefa Floriana. Od mládí se zabýval grafikou, vytvářel ex-libris, ilustroval řadu publikací pro nakladatelství Melantrich, Symposion, Velehrad a další. Vytvořil několik grafických alb, věnovaných Telči, Dačicím, Třešti a Nové Říši, také galerii portrétů kulturních osobností.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

83155. Třešť Franze Kafky
Dražba ukončena:14.09.2022 21:44:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč