Michael Florian - Cyril a Metoděj

Dřevoryt, 150/107, 43x29 cm. Signováno vpravo dole M. Florian. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i pasparta mírně poškozeny.

o autorovi: 1911 – 1984
Grafik, syn Josefa Floriana. Od mládí se zabýval grafikou, vytvářel ex-libris, ilustroval řadu publikací pro nakladatelství Melantrich, Symposion, Velehrad a další. Vytvořil několik grafických alb, věnovaných Telči, Dačicím, Třešti a Nové Říši, také galerii portrétů kulturních osobností.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

58059. Cyril a Metoděj
Dražba ukončena:14.04.2021 20:30:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč