Lept s akvatintou, 33x23 cm. Signováno vlevo dole v tisku Max Klinger 1878. Rám, sklo. Pozn.: Rám i papír mírně poškozen.
o autorovi: 1857 – 1920 Německý symbolista – sochař, malíř, grafik.