Mauritánie- Tuaregové 2.polovina 20. století - Konvolut 3 dýk Tuaregové

Obecný kjov, délka od 19 cm do 32,5 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Mauritánie- Tuaregové 2.polovina 20. století
100121. Konvolut 3 dýk Tuaregové
Dražba ukončena:06.08.2023 20:35:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč