Neznámý autor - Matka s dítětem

Olej na plátně, 96x62 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 112 cm

vydraženo velký formát
Neznámý autor
117688. Matka s dítětem
Dražba ukončena:16.06.2024 20:22:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč