MarKo - Zatřený akt

Olej na plátně, 100x70 cm. Monogramováno vpravo dole M. K. 21. Nerámováno.

o autorovi: 1973

MarKo
77150. Zatřený akt
Dražba ukončena:25.05.2022 20:28:11
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč