Marie Galimberti - Provázková - Růže ve žluté váze

Olej na kartonu, 58x48 cm. Signováno vpravo dole Galimberti. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1880 - 1951

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

93105. Růže ve žluté váze
Dražba ukončena:26.04.2023 22:52:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč