Olej na plátně, 59x59 cm. Signováno vpravo dole Galimberti. Rámováno.
Stav: Rám poškozen. Malba poškozena.
o autorovi: 1880 - 1951
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.