Olej na kartonu, 66x50 cm, signováno vpravo dole Galimbertiová, rám.
Pozn.: Vzadu přípis. Rám poškozen.
o autorovi: 1880 - 1951
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.