Marie Galimberti - Provázková - Kytice ve váze

Olej na plátně, 59x55 cm. Signováno vpravo dole M. Galimberti. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1880 - 1951

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

92734. Kytice ve váze
Dražba ukončena:02.04.2023 20:02:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč