Marie Buršíková

59742. Modrý sen

popis: Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno dole uprostřed Buršíková. Rámováno.
Lehká stylizace a výrazná barevnost jsou typické znaky tvorby autorky, která se na aukčním trhu tímto dílem představuje. Na obraze zaujmou stylizované folklórní motivy, které se uplatňují na pozadí a prostupují do hlavního motivu. Doporučujeme sběratelům současného českého ženského malířství.

o autorovi: Narodila se v Brně. Studovala malířství na rakouské akademii. Ve své tvorbě je ovlivněna cestami do různých zemí i světadílů, kde se nechává inspirovat kulturou různých etnik. Žije a tvoří v Českých Budějovicích.

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:08:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč