Margaretha Polaczek - Kaktus v dešti

Kombinovaná technika, 24x24 cm. Signováno Margarethe Polaczek 1926. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

26579. Kaktus v dešti
Dražba ukončena:17.01.2019 18:47:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč