M. Z. Vlach - Hrající si chlapci

Olej na kartonu, 44x39 cm, signováno vpravo dole M.Z. Vlach, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5957. Hrající si chlapci
Dražba ukončena:26.10.2016 21:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč