nesignováno (vzadu neautorský přípis M. Švabinský) - Podobizna ženy

Olej na desce, 49x39 cm. Nesignováno Rámováno.

Nejdelší strana: 52 cm

nesignováno (vzadu neautorský přípis M. Švabinský)
112825. Podobizna ženy
Dražba ukončena:27.03.2024 21:22:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 09.03.2024 22:45:50 4681