M. Nový - U potoka

Olej na kartonu, 69x61 cm, signováno vpravo dole M. Nový, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

8711. U potoka
Dražba ukončena:29.03.2017 19:49:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč