Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na lepence, signováno vlevo dole, 16 x 11 cm. Přesvědčivá krajinářská práce, okolo 1930 s vlivem francouzské krajinářské školy. Velmi kvalitní byť subtilní obrázek vyniká vysokou kvalitou malířského provedení. Dílo původně pochází z vynikající sbírky umění židovských sběratelů z Budapešti.