Olej na plátně, 86x60 cm. Signováno vlevo dole Vašina 73. Rámováno.
Nejdelší strana: 93 cm
o autorovi: 1936 – 2007
Sochař, medailér, malíř, grafik. Vystudoval VUT, Fakultu architektury v Brně u M. Axmana. Kromě lité medaile a plakety se věnoval volné plastice, grafice a malbě. Patřil k předním českým medailérům, jeho medaile reprezentovaly Českou republiku na prestižní celosvětové přehlídce medailérské tvorby FIDEM.