Ludvík Vašina - Venkovanka

Olej na plátně, 86x60 cm. Signováno vlevo dole Vašina 73. Rámováno.

Nejdelší strana: 93 cm

o autorovi: 1936 – 2007
Sochař, medailér, malíř, grafik. Vystudoval VUT, Fakultu architektury v Brně u M. Axmana. Kromě lité medaile a plakety se věnoval volné plastice, grafice a malbě. Patřil k předním českým medailérům, jeho medaile reprezentovaly Českou republiku na prestižní celosvětové přehlídce medailérské tvorby FIDEM.

102231. Venkovanka
Dražba ukončena:24.09.2023 20:41:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč