Ludmila Melková - Ondrušová - Chlapec s kočkou

Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vpravo dole Melková. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1897 - ?
Malířka. Studovala na UMPRUM a na AVU v Praze u V. Nechleby. Malovala portréty, figurální kompozice a krajiny. Pravidelně vystavovala se svým manželem, malířem J. Melkou. Její práce jsou zastoupeny v Galerii hl. m. Prahy a ve Slezském zemském muzeu v Opavě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

301070. Chlapec s kočkou
Dražba ukončena:24.09.2019 20:27:00
Vyvolávací cena:600 Kč
nebylo vydraženo