Olej na kartonu, 33x70 cm. Signováno vpravo dole L. Majer. Rám.
Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.
o autorovi: 1925 - 2013
Narodil se v Solanci pod Soláněm. Studoval v Praze AVU u prof. Sychry a Želibského. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, kde inspiraci nacházel hlavně na Valašsku, maloval portréty, tvořil grafiky a ilustroval řadu knih. Významné jsou také jeho realizace v architektuře.