Lucie Windsorová - Zima

Kombinovaná technika, 17x18 cm. Signováno vlevo dole Windsorová. Rámováno.

Nejdelší strana: 18 cm

o autorovi: 1952
Malířka, grafička. Studovala na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze a figurální kresbu u J. Havlíka. Vystudovala ergoterapii, pracovala jako arteterapeutka, později jako vedoucí reklamy na ředitelství podniku Klenoty. Absolvovala studijní pobyt v USA, od r. 1991 se věnuje volné tvorbě.

Lucie Windsorová
77393. Zima
Dražba ukončena:26.05.2022 21:11:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč