Kombinovaná technika, 17x18 cm. Signováno vlevo dole Windsorová. Rámováno.
Nejdelší strana: 18 cm
o autorovi: 1952
Malířka, grafička. Studovala na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze a figurální kresbu u J. Havlíka. Vystudovala ergoterapii, pracovala jako arteterapeutka, později jako vedoucí reklamy na ředitelství podniku Klenoty. Absolvovala studijní pobyt v USA, od r. 1991 se věnuje volné tvorbě.