Lubosh Valenta - Relax In The Chair

Akryl na plátně, 110x80 cm. Signováno vpravo dole Lubosh 23. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

92564. Relax In The Chair
Zbývá:10 dnů, 6 hodin
Konec dražby:12.04.2023 20:12:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 400 Kč