vzadu neautorský přípis Louis Legrand - Baletky

Kombinovaná technika, 60x50 cm. Nesignováno. Vzadu neautorský přípis. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

vzadu neautorský přípis Louis Legrand
89652. Baletky
Dražba ukončena:22.02.2023 22:17:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč