Lodewig Lodewijk - Op-artový reliéf (80.2)

Monochromatický dřevěný reliéf, 40x40 cm. Signováno na rubu Lodewijk 80.2. Papírový štítek.

o autorovi: 2. pol. 20. stol.
Holandský umělec.

71729. Op-artový reliéf (80.2)
Dražba ukončena:27.01.2022 20:53:32
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč