Libor Šmejkal - Žena vznešená

Olej na plátně, 60x90 cm. Monogramováno vpravo dole L.S. 2022. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

83721. Žena vznešená
Dražba ukončena:28.09.2022 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč