Libor Šmejkal - Vodopád

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vpravo dole LŠ 2020. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

63506. Vodopád
Dražba ukončena:25.08.2021 21:30:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč