Libor Šmejkal - Sweet city - Night

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vlevo dole LS 2022. Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

87829. Sweet city - Night
Dražba ukončena:15.12.2022 21:01:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč