Libor Šmejkal - Svatojánská noc

Olej na plátně, 65x100 cm. Monogramováno vlevo dole LS 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

64894. Svatojánská noc
Dražba ukončena:29.09.2021 20:21:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč