Libor Šmejkal

64894. Svatojánská noc

popis: Olej na plátně, 65x100 cm. Monogramováno vlevo dole LS 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

zbývá: 0 dnů, 23 hodin

konec dražby: 29.09.2021 20:15:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 300 Kč