Libor Šmejkal

60915. Oblečena do barev

popis: Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vpravo uprostřed LŠ 2016. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:29:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 100 Kč