Libor Šmejkal - Jarní motiv

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vlevo dole LŠ 2022. Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

91691. Jarní motiv
Dražba ukončena:30.03.2023 22:32:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč