Libor Šmejkal - Brána času

Olej na plátně, 60x90 cm. Monogramováno vlevo dole LŠ 2020. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

58674. Brána času
Dražba ukončena:29.04.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč