Olej na kartonu, 32x40 cm. Signováno vlevo dole Brož, Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 61 cm
o autorovi: 1891 – 1943 Český malíř, grafik, exlibrista, studoval u Viktora Olivy.