Leo Brož - Židovská čtvrť

Olej na kartonu, 32x40 cm. Signováno vlevo dole Brož, Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1891 – 1943
Český malíř, grafik, exlibrista, studoval u Viktora Olivy.

Leo Brož
106050. Židovská čtvrť
Dražba ukončena:26.11.2023 20:54:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč