Lászlo Pataky von Sospatak - Dámy u zrcadla

Kvaš, 18x17 cm. Signováno vpravo dole Pataky. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1857 - 1912
Maďarský malíř.

Lászlo Pataky von Sospatak
90036. Dámy u zrcadla
Dražba ukončena:12.02.2023 20:21:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč