L. Vraný - Makové pole

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole L. Vraný. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

L. Vraný
20654. Makové pole
Dražba ukončena:31.05.2018 22:46:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč