Kunichika - Favoritky

Dřevořez, 35x23 cm. Signováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1835 – 1900
Významný japonský dřevorytec.

Kunichika
78302. Favoritky
Dražba ukončena:15.06.2022 22:16:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč