K.Siřínek - U stolu v hospodě

Olej na plátně, 43x63 cm. Signováno vpravo dole K. Siřínek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen, malba v místě poškozena.

Nejdelší strana: 75 cm

K.Siřínek
82615. U stolu v hospodě
Dražba ukončena:01.09.2022 21:39:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč