Krejčí, Černoušek - Konvolut 2 prací - Zimní chalupy a Kytice

Olej na kartonu a pastel, 34x50 cm a 41x31 cm. Oba signovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

86895. Konvolut 2 prací - Zimní chalupy a Kytice
Dražba ukončena:27.11.2022 20:09:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč