Kouba

65417. Zima u chalupy

popis: Olej na kartonu, 22x28 cm. Signováno vpravo dole Kouba. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:17:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo