Max Švabinský 25 obrazů ( včetně původní litografie Turnovská krajina ), Galerie, Láska v umění, Umění dneška, J.U.V. 1898- 1948, Kunctkalender 1958, Dílo ( 4 čísla ), Umělecká řemesla v Československu 1957, Volné směry ( 7 čísel)
Pozn.: Mírně poškozeno.