Neznámý autor - Konvolut uměnovědných časopisů a brožur

Max Švabinský 25 obrazů ( včetně původní litografie Turnovská krajina ), Galerie, Láska v umění, Umění dneška, J.U.V. 1898- 1948, Kunctkalender 1958, Dílo ( 4 čísla ), Umělecká řemesla v Československu 1957, Volné směry ( 7 čísel)

Pozn.: Mírně poškozeno.

Neznámý autor
84530. Konvolut uměnovědných časopisů a brožur
Dražba ukončena:13.10.2022 22:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo