MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Cín, výška: 62 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
konec 19. stol.
301559. Svícen
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
1 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 700 Kč
834
1 600 Kč
5949
1 500 Kč
834
1 400 Kč
5949
1 300 Kč
834
1 200 Kč
limit (19.10.2019 19:40:39)
1545
1 200 Kč
834
1 100 Kč
limit (18.10.2019 18:17:04)
1545
1 000 Kč
5949