kolem roku 1900 - Kabaret s romantickými motivy

Porcelán, průměr 30 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

kolem roku 1900
84400. Kabaret s romantickými motivy
Dražba ukončena:13.10.2022 20:28:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč