Klofáč - Slunečnice z Provence

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.

Olej na silné malířské lepence, 50 x 60 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno v masivním francouzském rámu se stříbrnou patinací, zdobenou profilovanou vnitřní linkou ovlivněnou stylem art deco.

Poznámka současného majitele: Bohatost kytice je provázána s citlivě nastaveným pozadím vystínovaným do barevné palety dotvářející umělecký soulad motivů. Obraz umělec vytvořil při návštěvě Provence ve Francii. Zátiší svojí erudovanosti malířského projevu splňuje všechny požadavky náročného investora nebo sběratele. Vysoce kvalitní dílo vytvořené pod silným vlivem francouzské umělecké školy. Obraz byl původně součástí vynikající umělecké sbírky českých krajanů žijících ve Vídni.

Klofáč
107443. Slunečnice z Provence
Dražba ukončena:20.12.2023 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 20.12.2023 19:51:47 1777